HALMAR Bard relaxačné kreslo sivá
379.00 €
Do obchodu
Elegantné relaxačné kreslo BARD zaujme klasickým dizajnom, ktorý Vás vráti do detských čias. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 90x90-158x76-102 cm, výška sedu je 47... Celý popis
Popis
Elegantné relaxačné kreslo BARD zaujme klasickým dizajnom, ktorý Vás vráti do detských čias. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 90x90-158x76-102 cm, výška sedu je 47 cm. Je odeté do príjemnej látky, vďaka čomu je operadlo i sedacia časť príjemne mäkké a pohodlné. Nohy kresla sú z masívneho dreva. Nadčasové…
Parametre
| HĹBKA | 90 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 33 kg |
| VÝŠKA | 102 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA 2 | 158 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 32.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.5497 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bard |
| HĹBKA OD - DO (CM) | 90 - 158 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | áno |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| TABURETKA | nie |
| NOŽIČKY | drevené |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP KRESLA | relaxačné |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | látka / masívne drevo |