HALMAR Aviko taburetka (2 ks) svetlosivá / prírodná
118.00 €
Do obchodu
Set dvoch taburetiek (2 ks) AVIKO musíte mať doma! Tento elegantný a na prvý pohľad jednoduchý prvok ukrýva tajomstvo. Jednoduchým otočením veka z nej... Celý popis
Popis
Set dvoch taburetiek (2 ks) AVIKO musíte mať doma! Tento elegantný a na prvý pohľad jednoduchý prvok ukrýva tajomstvo. Jednoduchým otočením veka z nej vytvoríte praktický odkladací stolík. Je len na Vás, ako chcete Aviko využívať. Bonusom je úložný priestor, ktorým disponujú. Sú vyrobené z látky…
Parametre
| ŠÍRKA 2 | 38 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 5.5 kg |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6 kg |
| VÝŠKA | 39 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 35 cm |
| HĹBKA 2 | 38 cm |
| VÝŠKA 2 | 45 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0773 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Aviko |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 35 - 38 |
| HĹBKA OD - DO (CM) | 35 - 38 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 39 - 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá / prírodná |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / MDF / prírodná dyha |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá / prírodná |
| MATERIÁL | látka / MDF / prírodná dyha |