HALMAR Aurea konferenčný stolík biely lesk / chróm
314.00 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík AUREA vyniká najmä svojim zaujímavým a originálnym vzhľadom. Použité kvalitné materiály zaisťujú stabilitu a dlhú životnosť.... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík AUREA vyniká najmä svojim zaujímavým a originálnym vzhľadom. Použité kvalitné materiály zaisťujú stabilitu a dlhú životnosť. Stolík ponúka 2 odkladacie plochy, ktoré využijete pri rodinných oslavách alebo pri sledovaní televízie. Pevné kovové nohy sú vyrobené…
Parametre
| HĹBKA | 80 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.277 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 37 kg |
| VÝŠKA | 38 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 115 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Aurea |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biely lesk / chróm |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaná MDF / chrómovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | otočná horná doska, úložný priestor |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | nepravidelný |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely lesk / chróm |
| MATERIÁL | lakovaná MDF / chrómovaná oceľ |