HALMAR Ascot kancelárska stolička s podrúčkami čierna / biela
94.00 €
Do obchodu
Vdýchnite svojej kancelárii či pracovni nový život s kancelárskou stoličkou ASCOT. Moderný vzhľad a jedinečný štýl, ktorý zaujme na prvý pohľad. Nielen že je... Celý popis
Popis
Vdýchnite svojej kancelárii či pracovni nový život s kancelárskou stoličkou ASCOT. Moderný vzhľad a jedinečný štýl, ktorý zaujme na prvý pohľad. Nielen že je stolička zaujímavá svojím vzhľadom, výnimočnou ju robí aj jej komfort a prispôsobivosť. Kvalitný mechanizmus Tilt reguluje výšku sedenia,…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 57 cm |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10.3 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 94 cm |
| VÝŠKA 2 | 104 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.085 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ascot |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 94 - 104 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 47 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 59 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 49 - 59 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | membránová látka / sieťovina / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | funkcia otáčania, nastaviteľná výška sedenia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mechanizmus Tilt |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / biela |
| MATERIÁL | membránová látka / sieťovina / plast |