HALMAR Artiga konferenčný stolík dub zlatý / čierna
119.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík ARTIGA je vyrobený z dyhovanej MDF v nádhernom prevedení dub zlatý a jeho konštrukcia je vyrobená z ocele s práškovým nástrekom čiernej... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík ARTIGA je vyrobený z dyhovanej MDF v nádhernom prevedení dub zlatý a jeho konštrukcia je vyrobená z ocele s práškovým nástrekom čiernej farby. Praktická spodná polička je vyrobená z čierneho skla, vďaka ktorej Vám tento stolík poskytne ešte viac odkladacieho priestoru na noviny,…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 21 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 55 cm |
| ŠÍRKA | 105 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.12 m3 |
| VÝŠKA | 45 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 21.5 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Artiga |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub zlatý / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | práškovaná oceľ / sklo / dyhovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub zlatý / čierna |
| MATERIÁL | práškovaná oceľ / sklo / dyhovaná MDF |