HALMAR Armando rozkladacia pohovka tmavozelená
286.00 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka ARMANDO je stelesnením elegancie a štýlu. Okrem krásneho, luxusného vzhľadu Vás prekvapí aj svojou funkčnosťou. Je rozkladacia, vďaka čomu... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka ARMANDO je stelesnením elegancie a štýlu. Okrem krásneho, luxusného vzhľadu Vás prekvapí aj svojou funkčnosťou. Je rozkladacia, vďaka čomu z nej dokážete vytvoriť pohodlné lôžko na občasné prespatie alebo na leňošenie pri pozeraní televízie či čítaní knihy. Čalúnená je jemnou…
Parametre
| VÝŠKA | 78 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 36.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4291 m3 |
| ŠÍRKA | 192 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 37 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 82 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Armando |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |