HALMAR Aqua taburetka svetlosivá
76.00 €
Do obchodu
Praktickým spoločníkom a krásnym doplnkom, ktorý obzvláštni Vašu obývačku sa stane taburetka AQUA. Čalúnená je zamatovou látkou v príjemnom farebnom prevedení... Celý popis
Popis
Praktickým spoločníkom a krásnym doplnkom, ktorý obzvláštni Vašu obývačku sa stane taburetka AQUA. Čalúnená je zamatovou látkou v príjemnom farebnom prevedení svetlosivá. Priemer taburetky je 36 cm a jej výška je 44 cm. Dizajn taburetky je doplnený krásnym vzorom v striebornej farbe. Aqua sa bude…
Parametre
| ŠÍRKA | 36 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0664 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 44 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 3.5 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Aqua |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá |
| MATERIÁL | látka |