HALMAR Antica S konferenčný stolík biely mramor / čierna
37.00 €
Do obchodu
Predstavujeme Vám jedinečný skvost medzi stolíkmi - konferenčný stolík ANTICA S. Je vyrobený v kombinácii ocele s práškovým nástrekom s dyhovanou MDF. Čierna... Celý popis
Popis
Predstavujeme Vám jedinečný skvost medzi stolíkmi - konferenčný stolík ANTICA S. Je vyrobený v kombinácii ocele s práškovým nástrekom s dyhovanou MDF. Čierna farba zaujímavo riešených nožičiek je doplnená vrchnou plochou v prevedení biely mramor. Stolík má priemer 40 cm a výšku 45 cm. Stredobodom…
Parametre
| ŠÍRKA | 40 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 4.2 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.2 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0254 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Antica S |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biely mramor / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely mramor / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |