HALMAR Antica konferenčný stolík biely mramor / čierna
127.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík Antica je elegantným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho moderným vzhľadom a svetlou farbou prinesie do vášho priestoru... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík Antica je elegantným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho moderným vzhľadom a svetlou farbou prinesie do vášho priestoru sviežosť a eleganciu. Stolík je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - dyhovanej MDF, ktorá je známa svojou odolnosťou a dlhou…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 12 kg |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 11 kg |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0741 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 36 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Antica |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | biely mramor / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely mramor / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |