HALMAR Andy detská stolička na kolieskach s podrúčkami modrá / sivá
84.00 €
Do obchodu
Detskej stoličke s opierkami na ruky ANDY sa určite poteší každý chlapec či dievča. Veď ktorý dospievajúci tínedžer by nechcel byť štýlový a "cool"? Za túto... Celý popis
Popis
Detskej stoličke s opierkami na ruky ANDY sa určite poteší každý chlapec či dievča. Veď ktorý dospievajúci tínedžer by nechcel byť štýlový a "cool"? Za túto stoličku Vám budú zaručene vďační a ich izba získa nový moderný vzhľad. Stolička sa môže pochváliť mechanizmom Tilt, ktorý reguluje výšku…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.075 m3 |
|---|---|
| VÝŠKA | 87 cm |
| VÝŠKA 2 | 95 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 11 kg |
| HĹBKA | 41 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Andy |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 87 - 95 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 45 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 38 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 50 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 42 - 50 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | modrá / sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / sieťovina |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | funkcia otáčania, nastaviteľná výška sedenia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mechanizmus Tilt, pevná konštrukcia |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | modrá / sivá |
| MATERIÁL | látka / sieťovina |