HALMAR Amorinito XL pohovka svetloružová / zlatá
338.00 €
Do obchodu
Netradičným dizajnom a romantickým prevedením vyniká nádherná pohovka AMORINITO XL. Je čalúnená krásnou svetloružovou látkou a jej nožičky sú vyrobené z... Celý popis
Popis
Netradičným dizajnom a romantickým prevedením vyniká nádherná pohovka AMORINITO XL. Je čalúnená krásnou svetloružovou látkou a jej nožičky sú vyrobené z chrómovej ocele zlatej farby. Vďaka svojmu dizajnu a prevedeniu dokáže nádherne oživiť interiér, stane sa stredobodom pozornosti a svojím pohodlím…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 24 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 77 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 23.5 kg |
| ŠÍRKA | 131 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.5824 m3 |
| HĹBKA | 77 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Amorinito XL |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 200 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ružová |
| FARBA (SLOVNE) | svetloružová / zlatá |
| PREVEDENIE POŤAHU | ružová |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetloružová / zlatá |
| MATERIÁL | látka / chrómovaná oceľ |