HALMAR Ambasador kancelárska stolička s podrúčkami čierna / sivá
312.00 €
Do obchodu
Kancelárska stolička AMBASADOR Vás prichádza zachrániť. Zbavte svoju pracovňu či kanceláriu fádnosti a svojmu chrbtu doprajte túžený komfort. Na pomoc... Celý popis
Popis
Kancelárska stolička AMBASADOR Vás prichádza zachrániť. Zbavte svoju pracovňu či kanceláriu fádnosti a svojmu chrbtu doprajte túžený komfort. Na pomoc prichádza aj funkcia Multiblock plus, ktorá umožňuje voľné kolísanie stoličky. Nastaviteľné je takmer všetko: opierka hlavy, opierky na ruky…
Parametre
| VÝŠKA | 120 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.182 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA 2 | 130 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 18 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ambasador |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 120 - 130 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 52 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 53 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 55 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 45 - 55 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / sieťovina / hliník / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH KOVU | hliník |
| VÝHODY PRODUKTU | hojdacia, nastavenie opierky hlavy, chrbta a rúk |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | áno |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | áno |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | nadčasová, mechanizmus Multiblock, pevná základňa |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / sivá |
| MATERIÁL | látka / sieťovina / hliník / plast |