HALMAR Alaska konferenčný stolík (2 ks) dub zlatý / čierna
152.00 €
Do obchodu
Súčasťou každej obývačky by mal byť konferenčný stolík. Priestranný, funkčný, praktický, elegantný a dizajnovo nápaditý. Taký je aj konferenčný stolík (2 ks)... Celý popis
Popis
Súčasťou každej obývačky by mal byť konferenčný stolík. Priestranný, funkčný, praktický, elegantný a dizajnovo nápaditý. Taký je aj konferenčný stolík (2 ks) ALASKA. Pozostáva z dvoch stolíkov - väčšieho s rozmerom (ŠxHxV): 120x60x40 cm a menšieho s rozmerom (ŠxHxV): 55x55x36 cm. Materiál použitý…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 17.5 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1061 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 18 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 60 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Alaska |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub zlatý / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub zlatý / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |