HALMAR Aladin taburetka svetloružová
76.00 €
Do obchodu
Taburetka Aladin v svetloružovej farbe je moderným a štýlovým doplnkom do každého interiéru. Jej jednoduchý dizajn a svetlá ružová farba dodajú vašej obývačke... Celý popis
Popis
Taburetka Aladin v svetloružovej farbe je moderným a štýlovým doplnkom do každého interiéru. Jej jednoduchý dizajn a svetlá ružová farba dodajú vašej obývačke alebo spálne jemný a elegantný vzhľad.
Tento kúsok nábytku nie je len krásny, ale aj praktický. S maximálnym zaťažením 100 kg…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 3.3 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 43 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0911 m3 |
| VÝŠKA | 44 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 3.8 kg |
| HĹBKA | 43 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Aladin |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ružová |
| FARBA (SLOVNE) | svetloružová |
| PREVEDENIE POŤAHU | ružová |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / nerezová oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetloružová |
| MATERIÁL | látka / nerezová oceľ |