HALMAR Admiral kancelárska stolička s podrúčkami čierna / sivá
210.00 €
Do obchodu
S kancelárskou stoličkou ADMIRAL zakúsite pocit rešpektu a hodnosti aj vy. O maximálne pohodlie sa postará nastaviteľná opierka hlavy, nastaviteľné opierky na... Celý popis
Popis
S kancelárskou stoličkou ADMIRAL zakúsite pocit rešpektu a hodnosti aj vy. O maximálne pohodlie sa postará nastaviteľná opierka hlavy, nastaviteľné opierky na ruky a vyťahovacie sedadlo. Na pomoc im prichádza aj funkcia Multiblock, ktorá umožňuje voľné kolísanie stoličky. Päťcípa ružica na…
Parametre
| VÝŠKA | 115 cm |
|---|---|
| VÝŠKA 2 | 125 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 16.8 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.135 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Admiral |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 115 - 125 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 50 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 48 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 56 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 46 - 56 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / sieťovina / hliník / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH KOVU | hliník |
| VÝHODY PRODUKTU | hojdacia, nastavenie opierky hlavy a opierok rúk |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | áno |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | áno |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | nadčasová, mechanizmus Multiblock, pevná základňa |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / sivá |
| MATERIÁL | látka / sieťovina / hliník / plast |