FURNIVAL Blade 4 konferenčný stolík čierna / sahara lesk
151.00 €
Do obchodu
Nezvyčajný dizajn konferenčného stolíka BLADE 4 očarí každého! Zaujímavé riasenie, množstvo úložného i odkladacieho priestoru či farebné prevedenie sú... Celý popis
Popis
Nezvyčajný dizajn konferenčného stolíka BLADE 4 očarí každého! Zaujímavé riasenie, množstvo úložného i odkladacieho priestoru či farebné prevedenie sú vlastnosťami, na ktoré môže byť stolík pyšný. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 105x65x46 cm. Zhotovený je z kvalitnej MDF (drevovláknitej dosky) v čiernom…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 65 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 28 kg |
| ŠÍRKA | 105 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.069 m3 |
| ZNAČKA | FURNIVAL |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Blade 4 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / sahara lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | 2 zásuvky |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / sahara lesk |
| MATERIÁL | MDF |