Francúzske kreslo látka Dekorhome Sivohnedá taupe
152.80 €
Do obchodu
Toto kreslo vo francúzskom štýle sa vyznačuje elegantným, a pritom jednoduchým dizajnom, ktorý sa bude hodiť do každej domácnosti. Je zárukou nadčasovej... Celý popis
Popis
Toto kreslo vo francúzskom štýle sa vyznačuje elegantným, a pritom jednoduchým dizajnom, ktorý sa bude hodiť do každej domácnosti. Je zárukou nadčasovej kvality, ktorá nikdy nevyjde z módy. Ak chcete svoj domov zariadiť vo francúzskom štýle, toto kreslo je pre vás ako stvorené.Kreslo má drevený rám, ktorý je polstrovaný a čalúnený látkou v niekoľkých farebných variantoch. Nohy kreslá sú vyrobené z masívu. Vďaka tomuto jedinečnému kreslu bude zariadenie vášho interiéru pôsobiť ako majstrovské dielo.Pred kúpou kreslá si prosím overte údaje o jeho rozmeroch.Farba:krémovážltávínovámodrázelená (pistáciová)hnedáhnedosivásvetlosivátmavosiváčiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:látka 100% polyester / drevené nohyRozmery:šírka: 54 cmhĺbka: 66,5 cmvýška: 70 cmšírka sedu: 52 cmhĺbka sedu: 46 cmvýška sedu: 34 cmvýška operadla: 38 cmHmotnosť:8 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Barokový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 39 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HĹBKA | 66 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivohnedá taupe |
| Hmotnosť | 7700.000g |