FDM Taštičkový matrac ARDEA Prevedenie: 120 x 200 cm
Matrac ARDEA Matrac ARDEA je založený na kapsovej formácii. Použité taštičkové pružiny vyrobené technológiou NanoHARD sa vyznačujú dvojito kaleným drôtom, čo... Celý popis
Popis
Matrac ARDEA
Matrac ARDEA je založený na kapsovej formácii. Použité taštičkové pružiny vyrobené technológiou NanoHARD sa vyznačujú dvojito kaleným drôtom, čo výrazne predlžuje ich životnosť. Matrac vďaka svojej 7-zónovej štruktúre s rôznou tvrdosťou poskytuje ergonomickú oporu telu pri odpočinku. Pružiny pracujú samostatne, eliminujú prehnutie veľkej plochy matraca aj pri tlaku na menšiu plochu, čo znamená, že pohyby jednej osoby druhá spiaca osoba necíti.
Výhody matraca ARDEA:
- 7-zónový matrac
- Obojstranný matrac – H3 a H4
- Hrúbka - 20 cm
- Výška pružín - 12 cm
- Dobrá cirkulácia vzduchu
- Má antialergické vlastnosti
- Ergonomické polohovanie tela
- Vyrobené z certifikovaných a bezpečných materiálov
Matrac je obojstranne pokrytý polyuretánovou penou T25 , vďaka čomu je stabilný a odolný voči deformácii. Na jednej strane je matrac vybavený kokosovou vložkou , ktorá dodáva tvrdosť, priedušnosť a vytvára antialergickú bariéru. Druhá strana je pokrytá latexom vysokej elasticity, odolnosti a pohodlia, ktorý zabezpečuje výbornú cirkuláciu vzduchu - odporúčané pre alergikov. Matrac má certifikát OEKO-TEX®
Materiál: poťah, polyuretánová pena, prírodná vložka, kokosové vlákno, latex, 7 - zónové pružiny
- 80 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Farebné prevedenie: biela
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Negatívna a pozitívna tolerancia +/- 2% na šírku a dĺžku matraca a + / - 1 cm pre svoju výšku.
Parametre
| Prevedenie | 120 x 200 cm |
|---|---|
| Výška | 20 cm |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Druh peny | PUR pena |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Tvrdosť | H3 |
| Tvrdosť | H4 |