FDM Detský matrac SORRENTO | 88 PREVEDENIE: 80x190
Detský matrac Sorento je kvalitný hypoalergénny matrac so 7-zónami tvrdosti, patrí k vyššiemu štandardu matracov. Detský matrac Sorento je... Celý popis
Popis
Detský matrac Sorento je kvalitný hypoalergénny matrac so 7-zónami tvrdosti, patrí k vyššiemu štandardu matracov. Detský matrac Sorento je dvojstranový, má tvrdosť H2 čo je mäkký matrac a H4, čo je tvrdý matrac.
Poťah je vyrobený z kvalitného antialergického materiálu, poťah má zips, dá sa prať v práčke na 30°C.
Detský matrac Sorento je spevnený vysokoelastickou 7-zónovou HR penou, ktorá má zvýšenú odolnosť a priepustnosť vzduchu. Má dvojnásobnú schopnosť obnoviť tvary oproti obyčajným penám.
PUR pena má vysokú odolnosť voči deformácii a prehýbaniu. Poskytuje dostatočné odpruženie, má priedušnú štruktúru, je pružná a elastická.
Kokosové vlákno je 100% organická surovina z kokosových orechov, chráni pred roztočmi a mikroorganizmami. Matrace s kokosovými vláknami sú odolné voči vlhkosti a deformácií.
Výška matraca: 11 cm
Farebné prevedenie: biela
Materiál: poťah / HR pena/ polyuretánová pena/ kokosové vlákno




Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti!
Parametre
| PREVEDENIE | 80x190 |
|---|---|
| Druh peny | HR pena |
| ROZMER | 70x140 cm |
| ROZMER | 70x160 cm |
| ROZMER | 80x140 cm |
| ROZMER | 80x160 cm |
| ROZMER | 80x180 cm |
| ROZMER | 80x190 cm |
| ROZMER | 80x200 cm |
| ROZMER | 90x180 cm |
| ROZMER | 90x190 cm |
| ROZMER | 90x200 cm |
| Tvrdosť | Stredne tvrdý |
| ROZMER | 60x120 cm |
| ROZMER | 70x120 cm |
| Výška | 11 cm |