FDM Detský matrac CORATO | 75 PREVEDENIE: 90 x 200 cm
Detský matrac Corato je kvalitný matrac so 7-zónami tvrdosti, je to najvyššia kvalita pre najnáročnejších zákazníkov. Detský matrac Corato je... Celý popis
Popis
Detský matrac Corato je kvalitný matrac so 7-zónami tvrdosti, je to najvyššia kvalita pre najnáročnejších zákazníkov. Detský matrac Corato je obojstranný, má tvrdosť H2 čo je stredne mäkký matrac a H3, čo je stredne tvrdý matrac.
Poťah je vyrobený z kvalitného antialergického materiálu, poťah má zips, dá sa prať v práčke na 30°C.
Detský matrac Corato je spevnený vysokoelastickou 7-zónovou HR penou, ktorá má zvýšenú odolnosť a priepustnosť vzduchu. Má dvojnásobnú schopnosť obnoviť tvary oproti obyčajným penám.
PUR pena má vysokú odolnosť voči deformácii a prehýbaniu. Poskytuje dostatočné odpruženie, má priedušnú štruktúru, je pružná a elastická.
Latex sa vyznačuje vynikajúcou elasticitou a vysokou priepustnosťou vzduchu. Štruktúra latexu umožňuje, aby vzduch voľne cirkuloval a zabránil tak poteniu počas spánku.
Výška matraca: 11 cm
Farebné prevedenie: biela
Materiál: poťah / HR pena/ polyuretánová pena/ latex
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti!
Parametre
| PREVEDENIE | 90 x 200 cm |
|---|---|
| Druh peny | HR pena |
| ROZMER | 70x140 cm |
| ROZMER | 70x160 cm |
| ROZMER | 80x140 cm |
| ROZMER | 80x160 cm |
| ROZMER | 80x180 cm |
| ROZMER | 80x190 cm |
| ROZMER | 80x200 cm |
| ROZMER | 90x160 cm |
| ROZMER | 90x180 cm |
| ROZMER | 90x190 cm |
| ROZMER | 90x200 cm |
| Tvrdosť | Stredne mäkký |
| Tvrdosť | Stredne tvrdý |
| Druh peny | Latex |
| Výška | 11 cm |