FDM Detský matrac BAMBINO | 50 PREVEDENIE: 70 x 160 cm
Detský matrac Bambino je kvalitný matrac so 7-zónami tvrdosti, patrí k vyššiemu štandardu matracov. Detský matrac Bambino je... Celý popis
Popis
Detský matrac Bambino je kvalitný matrac so 7-zónami tvrdosti, patrí k vyššiemu štandardu matracov. Detský matrac Bambino je jednostranný, má tvrdosť H2 čo je stredne mäkký matrac.
Poťah je vyrobený z kvalitného antialergického materiálu, poťah má zips, dá sa prať v práčke na 30°C.
Detský matrac Bambino je spevnený vysokoelastickou 7-zónovou HR penou, ktorá má zvýšenú odolnosť a priepustnosť vzduchu. Má dvojnásobnú schopnosť obnoviť tvary oproti obyčajným penám.
PUR pena má vysokú odolnosť voči deformácii a prehýbaniu. Poskytuje dostatočné odpruženie, má priedušnú štruktúru, je pružná a elastická.
Bonelové pružiny zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu, majú dlhú životnosť.
Výška matraca: 15 cm
Farebné prevedenie: biela
Materiál: poťah / HR pena/ polyuretánová pena/ bonelové pružiny
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti!
Parametre
| PREVEDENIE | 70 x 160 cm |
|---|---|
| Druh peny | HR pena |
| ROZMER | 70x160 cm |
| ROZMER | 80x160 cm |
| ROZMER | 80x180 cm |
| ROZMER | 80x190 cm |
| ROZMER | 80x200 cm |
| ROZMER | 90x160 cm |
| ROZMER | 90x180 cm |
| ROZMER | 90x190 cm |
| ROZMER | 90x200 cm |
| Tvrdosť | Stredne mäkký |
| ROZMER | 80x184 cm |
| Výška | 15 cm |