FDM Detský matrac BABY Natural | 51 PREVEDENIE: 80x160
Detský matrac BABY NATURAL je vyrobený z kvalitných materiálov. Detský matrac BABY NATURAL je možné v prípade potreby prať v práčke, súčasťou... Celý popis
Popis
Detský matrac BABY NATURAL je vyrobený z kvalitných materiálov. Detský matrac BABY NATURAL je možné v prípade potreby prať v práčke, súčasťou matraca je poťah na zips. Detský matrac BABY NATURAL je spevnený polyuretánovou penou, ktorá sa nedeformuje. Doplnená kokosové vlákno dodávajú matracu pevnosť, výborne sa prispôsobuje tvaru tela a pôsobí ortopedične. Detský matrac BABY NATURAL má tvrdosť H3 H4 čo je stredne tvrdý až tvrdý matrac. Výška matraca Baby natural je 14 cm.
Farebné prevedenie: biela
Materiál: poťah / polyuretánová pena / kokosové vlákno / nanohard pružiny
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti!
Parametre
| PREVEDENIE | 80x160 |
|---|---|
| Druh peny | PUR pena |
| ROZMER | 70x160 cm |
| ROZMER | 80x160 cm |
| ROZMER | 80x180 cm |
| ROZMER | 80x190 cm |
| ROZMER | 80x200 cm |
| ROZMER | 90x160 cm |
| ROZMER | 90x180 cm |
| ROZMER | 90x190 cm |
| ROZMER | 90x200 cm |
| Tvrdosť | Stredne tvrdý |
| ROZMER | 80x184 cm |
| Tvrdosť | Tvrdý |
| Výška | 14 cm |