FDM Detský matrac BABY Comfort | 86 PREVEDENIE: 80x160
Detský matrac BABY COMFORT je vyrobený z kvalitných materiálov. Detský matrac BABY COMFORT je možné v prípade potreby prať v práčke, súčasťou matraca je poťah... Celý popis
Popis
Detský matrac BABY COMFORT je vyrobený z kvalitných materiálov. Detský matrac BABY COMFORT je možné v prípade potreby prať v práčke, súčasťou matraca je poťah na zips. Detský matrac BABY COMFORT je spevnený polyuretánovou penou, ktorá sa nedeformuje. Matrac má aj pohánkovú časť, ktorá sa prezentuje vlastnosťami ortopedickými, protialergickými aj proti poteniu. Doplnená kokosové vlákno dodávajú matracu pevnosť, výborne sa prispôsobuje tvaru tela a pôsobí ortopedične. Detský matrac BABY COMFORT má tvrdosť H3 H3 čo je stredne tvrdý matrac. Výška matraca BABY COMFORT je 9 cm.
Farebné prevedenie: biela
Materiál: poťah / polyuretánová pena / kokosové vlákno / pohánkové struky
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti!
Parametre
| PREVEDENIE | 80x160 |
|---|---|
| Druh peny | PUR pena |
| ROZMER | 70x140 cm |
| ROZMER | 70x160 cm |
| ROZMER | 80x140 cm |
| ROZMER | 80x160 cm |
| ROZMER | 80x180 cm |
| ROZMER | 80x190 cm |
| ROZMER | 80x200 cm |
| ROZMER | 90x180 cm |
| ROZMER | 90x190 cm |
| ROZMER | 90x200 cm |
| Tvrdosť | Stredne tvrdý |
| ROZMER | 60x120 cm |
| ROZMER | 70x120 cm |
| Výška | 9 cm |