FDM Detský matrac BABY Coco | 91 PREVEDENIE: 70x140
Detský matrac Baby Coco je vyrobený z kvalitných materiálov. Detský matrac Baby Coco je obojstranný, má tvrdosť H2 čo je stredne mäkký matrac a H3, čo je... Celý popis
Popis
Detský matrac Baby Coco je vyrobený z kvalitných materiálov. Detský matrac Baby Coco je obojstranný, má tvrdosť H2 čo je stredne mäkký matrac a H3, čo je stredne tvrdý matrac.
Poťah je vyrobený z kvalitného antialergického materiálu, poťah má zips, dá sa prať v práčke na 30°C.
PUR pena má vysokú odolnosť voči deformácii a prehýbaniu. Poskytuje dostatočné odpruženie, má priedušnú štruktúru, je pružná a elastická.
Kokosové vlákno je 100% organická surovina z kokosových orechov, chráni pred roztočmi a mikroorganizmami. Matrace s kokosovými vláknami sú odolné voči vlhkosti a deformácií.
Výška matraca: 9 cm
Farebné prevedenie: biela
Materiál: poťah / polyuretánová pena/ kokosové vlákno



Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti!
Parametre
| PREVEDENIE | 70x140 |
|---|---|
| Druh peny | PUR pena |
| ROZMER | 70x140 cm |
| ROZMER | 70x160 cm |
| ROZMER | 80x140 cm |
| ROZMER | 80x160 cm |
| ROZMER | 80x180 cm |
| ROZMER | 80x190 cm |
| ROZMER | 80x200 cm |
| ROZMER | 90x180 cm |
| ROZMER | 90x190 cm |
| ROZMER | 90x200 cm |
| Tvrdosť | Stredne mäkký |
| Tvrdosť | Stredne tvrdý |
| ROZMER | 80x184 cm |
| ROZMER | 60x120 cm |
| ROZMER | 70x120 cm |
| Výška | 9 cm |