FDM Detský matrac BABY Classic | 89 PREVEDENIE: 70x160
Detský matrac BABY CLASSIC je vyrobený z kvalitných materiálov. Detský matrac BABY CLASSIC je možné v prípade potreby prať v práčke, súčasťou... Celý popis
Popis
Detský matrac BABY CLASSIC je vyrobený z kvalitných materiálov. Detský matrac BABY CLASSIC je možné v prípade potreby prať v práčke, súčasťou matraca je poťah na zips. Detský matrac BABY CLASSIC je spevnený polyuretánovou penou, ktorá sa nedeformuje. Doplnená latexová vrstva dodáva matracu elasticitu, výborne sa prispôsobuje tvaru tela a má antibakteriálny protiplesňový účinok. Detský matrac BABY CLASSIC má tvrdosť H2 čo je mäkký matrac. Výška matraca Baby classic je 10 cm.
Farebné prevedenie: biela
Materiál: poťah / polyuretánová pena / latex
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti!
Parametre
| PREVEDENIE | 70x160 |
|---|---|
| Druh peny | PUR pena |
| ROZMER | 70x140 cm |
| ROZMER | 70x160 cm |
| ROZMER | 80x140 cm |
| ROZMER | 80x160 cm |
| ROZMER | 80x180 cm |
| ROZMER | 80x190 cm |
| ROZMER | 80x200 cm |
| ROZMER | 90x160 cm |
| ROZMER | 90x180 cm |
| ROZMER | 90x190 cm |
| ROZMER | 90x200 cm |
| Výška | 10 cm |
| ROZMER | 80x184 cm |
| ROZMER | 60x120 cm |
| ROZMER | 70x120 cm |
| Tvrdosť | Mäkký |