FDM Detský matrac BABY Care | 97 PREVEDENIE: 90x190
149.00 €
Do obchodu
Detský matrac BABY CARE je vyrobený z kvalitných materiálov. Detský matrac BABY CARE je možné v prípade potreby prať v práčke, súčasťou... Celý popis
Popis
Detský matrac BABY CARE je vyrobený z kvalitných materiálov. Detský matrac BABY CARE je možné v prípade potreby prať v práčke, súčasťou matraca je poťah na zips. Detský matrac BABY CARE je spevnený polyuretánovou penou, ktorá sa nedeformuje. Matrac má pevnosť, výborne sa prispôsobuje tvaru tela a pôsobí ortopedične. Detský matrac BABY CARE má tvrdosť H2 H2 čo je mäkký matrac. Výška matraca Baby Care je 9 cm.
Farebné prevedenie: biela
Materiál: poťah / polyuretánová pena
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti!
Parametre
| PREVEDENIE | 90x190 |
|---|---|
| Druh peny | PUR pena |
| ROZMER | 70x140 cm |
| ROZMER | 70x160 cm |
| ROZMER | 80x140 cm |
| ROZMER | 80x160 cm |
| ROZMER | 80x180 cm |
| ROZMER | 80x190 cm |
| ROZMER | 80x200 cm |
| ROZMER | 90x160 cm |
| ROZMER | 90x180 cm |
| ROZMER | 90x190 cm |
| ROZMER | 90x200 cm |
| ROZMER | 80x184 cm |
| ROZMER | 60x120 cm |
| ROZMER | 70x120 cm |
| Tvrdosť | Mäkký |
| Výška | 9 cm |