Elektrické polohovacie TV kreslo TV-4094 Autronic Hnedá
527.00 €
Do obchodu
Toto moderné relaxačné kreslo s elektrickým ovládaním prináša dokonalý komfort a štýlový vzhľad do vašej obývačky. Nášmu kreslu vďaka jeho polohovacej funkcii... Celý popis
Popis
Toto moderné relaxačné kreslo s elektrickým ovládaním prináša dokonalý komfort a štýlový vzhľad do vašej obývačky. Nášmu kreslu vďaka jeho polohovacej funkcii a bezdrôtovému ovládaču (ktorý Vás oslobodí od nepohodlného ťahania kábla) nedokáže konkurovať žiadne iné relaxačné kreslo.
Poťah je z látky v dekore vintage, čo dodáva tomuto kúsku nielen štýlový vzhľad, ale aj príjemný dotyk a pocit luxusu. Veľkou výhodou tohto poťahu je ľahké čistenie a dlhá životnosť.
Kreslo je vybavené jedným motorom 240V, ktorý umožňuje hladké a tiché ovládanie rôznych polôh. Bezdrôtový ovládač potom zaisťuje pohodlné ovládanie pohybov kresla.
Farba:hnedásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka
Rozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 97 cmvýška: 103 cm
výška sedu: 48 cm
Hmotnosť:39 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vintage |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 103 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 39 kg |
| HĹBKA | 97 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 39000.000g |