Elektrické polohovacie kreslo ODYS Signal Svetlosivá
371.70 €
Do obchodu
Toto elektrické polohovacie kreslo sa čoskoro stane príjemným spoločníkom po náročnom dni. Môžete v ňom stráviť príjemné chvíle odpočinku, čítanie obľúbenej... Celý popis
Popis
Toto elektrické polohovacie kreslo sa čoskoro stane príjemným spoločníkom po náročnom dni. Môžete v ňom stráviť príjemné chvíle odpočinku, čítanie obľúbenej knihy alebo pri sledovaní televízie.
Elektrické polohovacie kreslo je potiahnuté zamatovou / štruktúrovanou látkou a má silné polstrovanie. Navyše je tiež vybavené USB portom a má vrecko po pravej strane.
Farba:svetlosivá (štruktúrovaná látka)sivá (smaetová látka)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / štruktúrovaná látka
Rozmery:šírka: 76 cmhĺbka: 93 -162 cmvýška: 103 cm
hĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 48 cm
Hmotnosť:40 kg
Nosnosť:120 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HĹBKA | 93 cm |
| HĹBKA | 162 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlosivá |
| Hmotnosť | 40000.000g |