Elektrické polohovacie kreslo NEPTUN VELVET Signal Horčicová
345.50 €
Do obchodu
Toto elektrické polohovacie kreslo sa čoskoro stane pohodlným a príjemným spoločníkom po náročnom dni. Môžete v ňom stráviť príjemné chvíle odpočinku, čítanie... Celý popis
Popis
Toto elektrické polohovacie kreslo sa čoskoro stane pohodlným a príjemným spoločníkom po náročnom dni. Môžete v ňom stráviť príjemné chvíle odpočinku, čítanie obľúbenej knihy alebo pri sledovaní televízie.
Kreslo je možné rozložiť do vodorovnej polohy, jednoduchým pohybom sa vysunie podnožka a zároveň sa sklopí operadlo a tým spríjemní relaxáciu.
Elektrické polohovacie kreslo je vyrobené zo zamatu so silným polstrovaním, takže má dlhú životnosť a zároveň ponúka príjemné posedenie. Navyše je tiež vybavené USB portom.
Farba:staroružováhorčicovátmavo zelenásivásvetlosivámodrá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka
Rozmery:šírka: 76 cmhĺbka: 94 -160 cmvýška: 96 cm
hĺbka sedu: 57 cmvýška sedu: 48 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:40 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 94 cm |
| HĹBKA | 160 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Horčicová |
| Hmotnosť | 40000.000g |