Elektrické polohovacie kreslo KRONOS VELVET Signal Sivá
380.40 €
Do obchodu
Toto elektrické polohovacie kreslo sa čoskoro stane pohodlným a príjemným spoločníkom po náročnom dni. Môžete v ňom stráviť príjemné chvíle odpočinku, čítanie... Celý popis
Popis
Toto elektrické polohovacie kreslo sa čoskoro stane pohodlným a príjemným spoločníkom po náročnom dni. Môžete v ňom stráviť príjemné chvíle odpočinku, čítanie obľúbenej knihy alebo pri sledovaní televízie.
Elektrické polohovacie kreslo je potiahnuté zamatovou látkou a má silné polstrovanie. Navyše je tiež vybavené USB portom.
Farba:béžovásiváškoricová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka
Rozmery:šírka: 79 cmhĺbka: 94 -160 cmvýška: 107 cm
hĺbka sedu: 53 cmvýška sedu: 49 cm
Hmotnosť:41 kg
Nosnosť:120 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Oranžová |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| HMOTNOSŤ | 41 kg |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 107 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HĹBKA | 94 cm |
| HĹBKA | 160 cm |
| ŠÍRKA | 79 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 41000.000g |