Elektrické polohovacie kreslo ADONIS VELVET Signal Zelená
459.20 €
Do obchodu
Toto elektrické polohovacie kreslo sa čoskoro stane pohodlným a príjemným spoločníkom po náročnom dni. Môžete v ňom stráviť príjemné chvíle odpočinku, čítanie... Celý popis
Popis
Toto elektrické polohovacie kreslo sa čoskoro stane pohodlným a príjemným spoločníkom po náročnom dni. Môžete v ňom stráviť príjemné chvíle odpočinku, čítanie obľúbenej knihy alebo pri sledovaní televízie.
Kreslo je možné rozložiť do vodorovnej polohy, jednoduchým pohybom sa vysunie podnožka a zároveň sa sklopí operadlo a tým spríjemní relaxáciu.
Elektrické polohovacie kreslo je vyrobené zo zamatu so silným polstrovaním, takže má dlhú životnosť a zároveň ponúka príjemné posedenie. Navyše je tiež vybavené USB portom.
Farba:béžovásivázelená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka
Rozmery:šírka: 77 cmhĺbka: 96 -162 cmvýška: 107 cm
hĺbka sedu: 54 cmvýška sedu: 49 cm
Hmotnosť:46 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA | 107 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HMOTNOSŤ | 46 kg |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| HĹBKA | 96 cm |
| HĹBKA | 162 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 46000.000g |