Dvojmiestna pohovka pravá koža / drevo Dekorhome Čierna
665.00 €
Do obchodu
Táto luxusná 2-miestna pohovka predstavuje útulné miestečko k rozprávanie, čítanie, sledovanie televízie alebo len tak k odpočinku. Vnesie do vašej obývačky... Celý popis
Popis
Táto luxusná 2-miestna pohovka predstavuje útulné miestečko k rozprávanie, čítanie, sledovanie televízie alebo len tak k odpočinku. Vnesie do vašej obývačky teplú atmosféru s ľahkým nádychom retro štýlu.
Pohovka je vyrobená z masívneho akáciového dreva, ktoré bolo vyleštené, natreté a nalakované. Sheeshamová povrchová úprava jej prepožičiava rafinovaný vzhľad.
Pohovka je celá ručne vyrábaná a nádherná kresba dreva činí každý kus nábytku jedinečným a ľahko odlišným od ostatných.
Táto pohovka je čalúnená mäkkou kozie kožou a polstrovaná silnou penou, aby sa vám na nej skvele a pohodlne sedelo.
Možno ju jednoducho čistiť vlhkou handričkou. Zostavenie pohovky je jednoduché. Dôležité upozornenie: Odtiene sa líšia kus od kusu, vďaka čomu je každá z našich pohoviek jedinečná. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:hnedáčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:pravá koža / masívne akáciové drevo
Rozmery:šírka: 116 cmhĺbka: 69 cmvýška: 74 cm
šírka sedu: 105 cmhĺbky sedu: 55 cmvýška sedu: 39 cm
hrúbka matraca: 8 cm
Hmotnosť:29 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Koža |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA | 74 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 69 cm |
| ŠÍRKA | 116 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 105 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 28950.000g |