Dvojmiestna pohovka látka Dekorhome Vínová
382.00 €
Do obchodu
Táto štýlová dvojmiestna pohovka je skvelým doplnkom do vašej domácnosti. Či už potrebujete pohodlný gauč do kancelárie alebo by ste si len radi zaobstarali... Celý popis
Popis
Táto štýlová dvojmiestna pohovka je skvelým doplnkom do vašej domácnosti. Či už potrebujete pohodlný gauč do kancelárie alebo by ste si len radi zaobstarali pekný a štýlový doplnok do domu, táto textilné pohovka pre vás bude tou pravou voľbou!
Pohovka ponúka široký priestor na sedenie a jej silne polstrované matrace vám pri sedení zaistí maximálne pohodlie. Ich poťahy možné navyše stiahnuť a vyprať v práčke, takže je jednoducho udržíte v čistote.
Čalúnenie je z mäkkej a odolnej látky. Silný drevený rám prispieva k pevnosti celej konštrukcie.
Farba:svetlosivátmavosivákrémováhnedámodrázelenáčiernažltásivohnedá taupevínová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka (100% polyester) / drevovýplň matraca na sedák: penový molitanvýplň matraca na operadlo: PP bavlna
Rozmery:šírka: 116 cmhĺbka: 70 cmvýška: 73 cm
šírka sedu: 100 cmvýška sedu: 44 cm
Hmotnosť:22 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x pohovka, 2 x matrac na sedák, 2x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 73 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 116 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 100 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Vínová |
| Hmotnosť | 21880.000g |