Dvojmiestna pohovka látka Dekorhome Modrá
268.40 €
Do obchodu
Naše 2-miestna pohovka s jednoduchým a pritom štýlovým dizajnom je skvelým doplnkom do vašej obývacej či detskej izby. Pohovka má silný drevený rám, vďaka... Celý popis
Popis
Naše 2-miestna pohovka s jednoduchým a pritom štýlovým dizajnom je skvelým doplnkom do vašej obývacej či detskej izby.
Pohovka má silný drevený rám, vďaka čomu je pevná, stabilná a odolná.
Je čalúnená vysoko kvalitnou polyesterovou tkaninou a polstrovaná silným molitanom, takže vám umožní užívať si pri sedení a ležaní optimálneho pohodlia.
Zostavenie pohovky je jednoduché.
Farba:sivámodrážltázelenátmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka (100% polyester) / drevo
Rozmery:šírka: 115 cmhĺbka: 60 cmvýška: 67 cm
šírka sedu: 103 cmhĺbka sedu: 48 cmvýška sedu: 37 cm
Hmotnosť:20,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 20,5 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA | 67 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 115 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 103 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 20500.000g |