Dvojmiestna pohovka KARO 2 VELVET buk Signal Skořicová
332.30 €
Do obchodu
Pohodlná dvojmiestna pohovka KARO 2 VELVET v modernom retro štýle bude ozdobou každého interiéru. Nohy pohovky sú z masívneho bukového dreva, čalúnenie je z... Celý popis
Popis
Pohodlná dvojmiestna pohovka KARO 2 VELVET v modernom retro štýle bude ozdobou každého interiéru.
Nohy pohovky sú z masívneho bukového dreva, čalúnenie je z príjemnej mäkkej zamatovej látky v niekoľkých trendy farebných prevedeniach.
K pohovke KARO 2 VELVET odporúčame prikúpiť ďalšie výrobky z rovnakej série.
Farba:svetlosivá / buksivá / bukbéžová / bukškoricová / bukžltá / bukzelená / buk
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / masívne bukové drevo
Rozmery:šírka: 140 cmhĺbka: 75 cmvýška: 76 cm
hĺbka sedu: 54 cmvýška sedu: 42 cm
Hmotnosť:22 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| BAREVNÁ VARIANTA | Skořicová |
| Hmotnosť | 22000.000g |