Dvojmiestna pohovka AK-332 Autronic Hľuzovková
372.00 €
Do obchodu
Dvojmiestna sedačka v škandinávskom štýle s retro prvkami. Charakteristickými prvkami tejto dvojsedačky je výrazné zvislé prešitie sedadla, masívny sedací... Celý popis
Popis
Dvojmiestna sedačka v škandinávskom štýle s retro prvkami. Charakteristickými prvkami tejto dvojsedačky je výrazné zvislé prešitie sedadla, masívny sedací korpus so zaoblenými líniami v kontraste s vysokými štíhlymi nohami.
Sedačka je celočalúnená, vrátane chrbta. Možno ju použiť ako na prisadenie k stene, tak aj v strede miestnosti. Môže slúžiť ako výrazný solitér, alebo s kreslami ako sedacia súprava. Svoje uplatnenie nájde v chodbe, hale, obývacej izbe aj spálni.
Poťah je z látky v trendy odtieni, kostra z masívneho dreva, vyplnené je kvalitnou PU penou. Sedáky sú ešte spevnené elastickými popruhmi pre zvýšenie komfortu pohodlia. Štíhle kónické nohy sú z masívneho kaučukovníka v prírodnom odtieni a lakované transparentným lakom. Poškodenie podlahových krytín je eliminované plastovými klzákmi, pri zadných nohách sú rektifikovateľné (výškovo nastaviteľné).
Pohodlie a vnútornú priestornosť tejto sedačky ocení určite každý. A ak si ešte opriete ruky o zvýšené podrúčky alebo si ľahnete, budete dlho otáľať, než sedačku opustíte.
Sedačka sa typovo hodí ku kreslu AK-331.
Farba:krémováhľuzovkovásvetlo modrá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / masívne kaučukové drevo / PU pena / plast
Rozmery:šírka: 127 cmhĺbka: 77 cmvýška: 78 cm
výška sedu: 42 cm
Nostnosť:150 kg
Hmotnosť:21,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Cappuccino |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| VÝŠKA | 78 cm |
| ŠÍRKA | 127 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HMOTNOSŤ | 21,5 kg |
| DEKOR | Kaučukovníkové drevo |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 77 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 30 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hľuzovková |
| Hmotnosť | 21500.000g |