Dvojité záhradné lehátko so závesmi Dekorhome Krémová
988.60 €
Do obchodu
Toto dvojité drevené polyratanový ležadlo je dokonalou kombináciou štýlu a funkčnosti a stane sa ústredným prvkom vašej záhrady alebo terasy. Záhradné lehátko... Celý popis
Popis
Toto dvojité drevené polyratanový ležadlo je dokonalou kombináciou štýlu a funkčnosti a stane sa ústredným prvkom vašej záhrady alebo terasy.
Záhradné lehátko má odolnú konštrukciu z masívneho akáciového dreva, a preto je stabilný a má dlhú životnosť. Ako operadlo, tak podnožku si môžete nastaviť podľa vášho pohodlia a požadovanej polohy. Hrubé a odnímateľné podušky prispievajú k pohodliu pri sedení a ležaní. Polyesterové závesy vás ochráni pred slnečným žiarením, zatiaľ čo si čítate alebo odpočívate za horúcich letných dní.
Farba:hnedá / krémováhnedá / sivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 148 cmdĺžka: 200 cmvýška: 200 cm
rozmer podušiek: 65 x 200 x 5 cm
Hmotnosť:61,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 200 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| DĹŽKA | 200 cm |
| HMOTNOSŤ | 61,5 kg |
| ŠÍRKA | 148 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 61600.000g |