Dvojité záhradné lehátko s baldachýnom Dekorhome Sivá
282.00 €
Do obchodu
Toto dvojité hojdacie lehátko kombinuje štýl s funkčnosťou, skvele sa teda hodí pre odpočinok pri bazéne, na balkóne, terase alebo na záhrade počas dovolenky... Celý popis
Popis
Toto dvojité hojdacie lehátko kombinuje štýl s funkčnosťou, skvele sa teda hodí pre odpočinok pri bazéne, na balkóne, terase alebo na záhrade počas dovolenky alebo vo vašom voľnom čase.
Dvojité lehátko má oceľový rám s práškovým nástrekom, ktorý zaisťuje pevnosť a stabilitu. Plocha na ležanie je vyrobená z textilnej tkaniny, ktorá je vodeodolná, priedušná a vhodná na vonkajšie použitie.
Strieška je vyrobená z polyesteru. Polyester je syntetický materiál, ktorý je známy svojou vysokou UV ochranou a pevnosťou v ťahu. Polyester je vodeodolný, čo z neho robí perfektnú voľbu pre vlhké alebo daždivé podmienky a ľahko sa čistí.
Odnímateľné vankúše ponúkajú vynikajúcu podporu pre vašu hlavu a krk, čo vám poskytne extra pohodlie. Pohodlne sa usaďte, uvoľnite sa a vychutnajte si upokojujúci, jemný hojdavý pohyb.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:čierna / krémovákrémová / krémovázelená / krémovášedá / krémová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:oceľ / textilen
Rozmery:šírka: 137,5 cmdĺžka: 175,5 cmvýška: 182,5 cm
Hmotnosť:28 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA | 137,5 cm |
| DĹŽKA | 175,5 cm |
| VÝŠKA | 182,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 28000.000g |