Dvojité záhradné lehátko polyratan Dekorhome Sivá
477.70 €
Do obchodu
Toto ratanové opaľovacie ležadlo pre 2 osoby v sebe spája štýl aj praktickosť a stane sa ústredným prvkom vašej záhrady alebo terasy. Opaľovací lehátko je... Celý popis
Popis
Toto ratanové opaľovacie ležadlo pre 2 osoby v sebe spája štýl aj praktickosť a stane sa ústredným prvkom vašej záhrady alebo terasy.
Opaľovací lehátko je vyrobené z PE ratanu, ktorý výborne vzdoruje poveternostným vplyvom, takže toho veľa vydržia a môžete ho pokojne používať každý deň. Navyše sa ľahko čistí. Robustný rám z práškovo lakovanej ocele predlžuje jeho životnosť. Obe strany lehátka možno vytiahnuť hore a operadlo je možné nastaviť do 4 rôznych úrovní, aby ste si mohli nájsť čo najpohodlnejšiu polohu. Hrubé odnímateľné podušky vám pri sedení aj ležaní zaiste poskytnú maximálny komfort. Ich poťahy sa dajú bez námahy stiahnuť a vyprať.
Poznámka: Odporúčame ležadlo v daždi, snehu alebo mrazu prikryť.
Farba:biela / čiernačierna / čiernačierna / krémovo bielašedá / tmavo šedáhnedá / krémovo biela
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:polyratan / oceľ / látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 120 cmdĺžka: 194 cmvýška: 31 cm
Hmotnosť:38 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 38 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| VÝŠKA | 31 cm |
| DĹŽKA | 194 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 37700.000g |