Dvojité záhradné lehátko čierny ratan D92854 Dekorhome
475.80 €
Do obchodu
Moderné opaľovacie lehátko vyrobené z polyratanu je skvelý do interiéru aj vonkajších priestorov. Lehátko je možné nastaviť do 4 rôznych výšok v oblasti hlavy... Celý popis
Popis
Moderné opaľovacie lehátko vyrobené z polyratanu je skvelý do interiéru aj vonkajších priestorov.
Lehátko je možné nastaviť do 4 rôznych výšok v oblasti hlavy a nôh pomocou stabilných dvojitých podpier. Dvojité nosiče sú navyše vybavené plastovými chráničmi.
Pohodlné vodoodpudivé čalúnenie má hrúbku 7 cm a je upevnené praktickými pútkami.
Poťahy sú spojené zipsom. Tým sa zabráni skĺznutiu podušiek.
2 vysúvacie stolíky vľavo a vpravo slúžia ako úložný priestor na nápoje, knihy a podobne. Možno ich ľahko rozložiť pomocou plynového piestu.
Stabilné a pevné plastové nožičky ochránia vašu podlahu.
Farba:čierna / krémová (podušky)
Materiál:oceľ / umelý ratan PE / látka 100% polyester
Rozmery:šírka: 160 cmdĺžka: 196 cmvýška: 38 cm (vr. podušiek)
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| DEKOR | Umelý ratan |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| MATERIÁL | Polyetylén |
| POLOHOVACIE | Áno |
| SKLADACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| DĹŽKA | 196 cm |
| Hmotnosť | 50000.000g |