Dvojité záhradné lehátko akácie / látka Dekorhome Vzor kvietok
510.80 €
Do obchodu
Doprajte si chvíle oddychu na záhrade či terase s naším pohodlným záhradným lehátkom a užite si relaxačné popoludnie za vlastným domom. Ideálne sa hodí k... Celý popis
Popis
Doprajte si chvíle oddychu na záhrade či terase s naším pohodlným záhradným lehátkom a užite si relaxačné popoludnie za vlastným domom. Ideálne sa hodí k bazénom, na balkón, záhradu atď.
Záhradné lehátko je vyrobené z masívneho akáciového dreva, takže je robustné a stabilné. Opierky chrbta a nôh sú polohovateľné a môžete si ich ľahko nastaviť do požadovanej pozície. Opaľovacie lehátko s 2 kolieskami bez námahy premiestnite, kam práve potrebujete. Poduška prispieva k optimálnemu komfortu počas vašej relaxácie.
Farba:hnedá / krémováhnedá / béžováhnedá / červenáhnedá / vínováhnedá / svetlomodráhnedá / tmavomodráhnedá / svetlozelenáhnedá / tmavozelenáhnedá / siváhnedá / antracithnedá / taupehnedá / čiernahnedá / vzor kvetyhnedá / červená - biela (kocka)hnedá / sivá kocka
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s povrchovou olejovou úpravou / látka
Rozmery lehátka:šírka: 118 - 123 cmdĺžka: 200 cmvýška: 30 / 62 / 76 / 85 cm
Rozmery podušky:šírka: 60 cmdĺžka: 200 cmhrúbka: 3 cm
Balenie obsahuje:1 x lehátko2 x poduška
Hmotnosť:32 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Viacfarebné |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Potlač |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| OBSAH SETU | 1x ležadlo |
| OBSAH SETU | 2x poduška na ležadlo |
| SKLADACIE | Nie |
| DĹŽKA | 200 cm |
| ŠÍRKA | 123 cm |
| ŠÍRKA | 118 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HMOTNOSŤ | 32,2 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Vzor kvietok |
| Hmotnosť | 32200.000g |