Dvojité polohovacie TV kreslo KYKLOP Dekorhome Sivá
1026.90 €
Do obchodu
Elegantné a štýlové dvojité TV kreslo. Kreslo je čalúnené textúrovanou látkou vo farebnom prevedení: sivá. Toto dvojité kreslo bude skvelou voľbou pre... Celý popis
Popis
Elegantné a štýlové dvojité TV kreslo.
Kreslo je čalúnené textúrovanou látkou vo farebnom prevedení: sivá. Toto dvojité kreslo bude skvelou voľbou pre vášnivých divákov, ktorí si chcú pripadať ako v kine.
Dvojité kreslo má uprostred opierku so skrytou priehradkou a navyše dva držiaky nápojov. Vďaka páčke na bočnej strane sa jednoducho vytiahne opierka nôh pre maximálne pohodlie.
Farba:sivátmavosivá Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka
Rozmery:šírka: 185 cmhĺbka: 94 – 165 cmvýška: 104 cm
šírka sedu: 50 cmhĺbka sedu: 53 cmvýška sedu: 48 cm
výška chrbtovej opierky: 67 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 185 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HĹBKA | 94 cm |
| HĹBKA | 165 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 78000.000g |