Dvojité polohovacie TV kreslo KYKLOP Dekorhome
953.20 €
Do obchodu
Elegantné a štýlové dvojité TV kreslo. Kreslo je čalúnené umelou kožou vo farebnom prevedení: čierny. Toto dvojité kreslo bude skvelou voľbou pre vášnivých... Celý popis
Popis
Elegantné a štýlové dvojité TV kreslo.
Kreslo je čalúnené umelou kožou vo farebnom prevedení: čierny. Toto dvojité kreslo bude skvelou voľbou pre vášnivých divákov, ktorí si chcú pripadať ako v kine.
Dvojité kreslo má uprostred opierku so skrytou priehradkou a navyše dva držiaky nápojov. Vďaka páčke na bočnej strane sa jednoducho vytiahne opierka nôh pre maximálne pohodlie.
Farba:čierna
Materiál:umelá koža
Rozmery:šírka: 188 cmhĺbka: 95 – 160 cmvýška: 100 cm
šírka sedu: 55 cmhĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 48 cm
výška chrbtovej opierky: 57 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| MATERIÁL | Umelá koža |
|---|---|
| ŠÍRKA SEDU | 55 cm |
| HĹBKA | 95 cm |
| HĹBKA | 160 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA | 188 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| Hmotnosť | 83000.000g |