Drewmax Matrac Kokos Medium jednostranný Rozmer.: 90 x 200 cm
Matrac Kokos Medium jednostranný Matrac Kokos Medium je matrac s bonelovými pružinami. Pružinové jadro jednostranného matraca je obložené z jednej strany... Celý popis
Popis
Matrac Kokos Medium jednostranný
Matrac Kokos Medium je matrac s bonelovými pružinami. Pružinové jadro jednostranného matraca je obložené z jednej strany latexovanou kokosovou doskou, polyuretánovu penou T25 - 15 mm a stlačenou plsťou. Z druhej strany je obložené vrstvou stlačenej plsti a polyuretánovou penou T25 - 20 mm so zývšenou pružnosťou. Poťah je obojstranne prešívaný protialergickým jokom 80g/m2 a vyrobený z čalúnnickej látky. je tvrdý vďaka použitiu latexovej dosky.
Materiál: pružiny, kokosová doska, stlačená plsť, polyuretanová pena, zateplené jokom, bez freónu
Rozmery: 90 x 200 x 16 cm
Nosnosť: molitánová strana 80 kg
Nosnosť: kokosová strana 100 kg

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.
Parametre
| Rozmer. | 90 x 200 cm |
|---|---|
| Výška | 16 cm |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Druh peny | PUR pena |
| Druh peny | Latex |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Miestnosť | Detská izba |
| Miestnosť | Spálňa |
| Tvrdosť | H4 |