Dolmar Sedacia súprava VENTO 3+2+1 Prevedenie: 3-sed VENTO
Sedacia súprava VENTO 3+2+1 Moderná sedacia súprava VENTO 3+2+1 ponúka kvalitné spracovanie ekokože v elegantnom farebnom prevedení. poskytuje komfort počas... Celý popis
Popis
Sedacia súprava VENTO 3+2+1
Moderná sedacia súprava VENTO 3+2+1 ponúka kvalitné spracovanie ekokože v elegantnom farebnom prevedení. poskytuje komfort počas celej doby sedenia, ktoré zabezpečujú polohovateľné záhlavníky. Sedenie tvorí vlnovcová pružina a kvalitná PUR pena, ktoré zabraňujú vysedeniu sedacej súpravy.
Materiál: látka / ekokoža
Farebné prevedenie:
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Rozmery: (ŠxVxH):
- 3sed: 184 x 80 - 93 x 97 cm
- 2sed: 164 x 80 - 93 x 97 cm
- kreslo: 108 x 80 - 93 x 97 cm
- taburetka: 85 x 43 x 65 cm
Cena sa mení v závislosti od Vami zvolenej skupiny látok. Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy uveďte v poznámke pri Vašej objednávke. Uvedené ceny platia pre 1. cenovú skupinu.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Farebné prevedenie na ilustračnom obrázku: vienna 5.
Parametre
| Prevedenie | 3-sed VENTO |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Látka |
| Rozkladacia | Nie |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 160 cm - 170 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Výška | 93cm |