Dolmar Sedacia súprava SCANDI 3+2+1 Prevedenie: Zostava SCANDI 3+2+1
Sedacia súprava SCANDI 3+2+1 SCANDI 3+2+1 - komfortná sedacia súprava s kvalitným spracovaním ekokože v nadčasovom prevedení. Pre vyšší komfort... Celý popis
Popis
Sedacia súprava SCANDI 3+2+1
SCANDI 3+2+1 - komfortná sedacia súprava s kvalitným spracovaním ekokože v nadčasovom prevedení. Pre vyšší komfort počas sedenia má sedacia súprava polohovateľné záhlavníky. Sedenie sedačky SCANDI tvorí vlnovcová pružina v kombinácií s kvalitnou PUR penou, ktorá zabraňuje vysedeniu sedacej súpravy.
Sedaciu súpravu je možné objednať v niekoľkých kvalitných látkach a ekokožiach, ktoré sú zaradené do 3 cenových skupín. Vzorky látok nájdete v súboroch.
Cena sedacej súpravy sa mení v závislosti od Vami zvolenej skupiny látok.
Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy uveďte v poznámke pri Vašej objednávke.
Uvedené ceny platia pre 1. cenovú skupinu.
Materiál: látka / ekokoža
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Farebné prevedenie na ilustračnom obrázku: vienna 1- už nie je v ponuke. Ekokoža Vienna je vypredaná.
Rozmery: (ŠxVxH):
- 3-sed - 228 x 90 - 114 x 103 cm - bez rozkladu
- 2-sed - 198 x 90 - 114 x 103 cm - bez rozkladu
- kreslo - 115 x 90 -114 x 103 cm
- taburetka - 83 x 47 x 62 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Prevedenie | Zostava SCANDI 3+2+1 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 114 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Látka |
| Rozkladacia | Nie |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Šírka od-do | 220 cm - 230 cm |