Dolmar Sedacia súprava OSKAR Oskar: Trojpohovka Oskar 3/2B / 202 x 96 x 86 cm
Sedacia súprava OSKAR Sedacia súprava OSKAR je štýlová. Kostra sedacej súpravy je vyrobená z mäkkého a tvrdého dreva - z drevotriesky. Perovanie sedacej... Celý popis
Popis
Sedacia súprava OSKAR
Sedacia súprava OSKAR je štýlová. Kostra sedacej súpravy je vyrobená z mäkkého a tvrdého dreva - z drevotriesky. Perovanie sedacej súpravy je zabezpečené pružinami faliste. Na čalúnenie sedacej plochy a opierok rohovej sedacej súpravy je použitá kvalitná PUR pena. Prevedenie sedacej plochy a opierok sedacej súpravy je pevné a vysoké, čo zabezpečuje pohodlné sedenie. Systém rozkladania sedacej súpravy je vysúvací, súprava má úložný priestor. Nohy sedacej súpravy sú kovové, s imitáciou nerezu, čo dodá miestnosti výraznú eleganciu. Pre Vaše pohodlie je možné objednať aj rohovú sedaciu súpravu Oskar v pravom aj ľavom prevedení alebo kreslo OSKAR a taburetku OSCAR.
Sedaciu súpravu je možné objednať vo viacerých farebných prevedeniach látok a ekokože.
Materiál a farebné prevedenie: na výber z 3 vzorkovníkov látka alebo ekokoža
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Rozmery (ŠxHxV):
- 2-sed: 172 x 96 x 86 cm
- 3-sed: 202 x 96 x 86 cm
- plocha na spanie: 140 x 200 cm
- výška sedenia : 46 cm
Cena sedacej súpravy sa mení v závislosti od Vami zvolenej skupiny látok. Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy uveďte v poznámke pri Vašej objednávke. Uvedené ceny platia pre 1. cenovú skupinu.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Fotografie sú iba ilustračné.
Parametre
| Oskar | Trojpohovka Oskar 3/2B / 202 x 96 x 86 cm |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Plocha na spanie | 140 x 200 cm |
| Výška | 86 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |