Dolmar Sedacia súprava CADIZ Prevedenie: rohová sedačka 1
Sedacia súprava CADIZ Fascinujúca sedacia súprava CADIZ má polohovateľné opierky hlavy pre väčšie pohodlie, vyrobená je z kvalitných materiálov.... Celý popis
Popis
Sedacia súprava CADIZ
Fascinujúca sedacia súprava CADIZ má polohovateľné opierky hlavy pre väčšie pohodlie, vyrobená je z kvalitných materiálov. Sedenie sedacej súpravy CADIZ je vyplnené kvalitnou PUR penou a vlnovcovými pružinami s kombináciou bonelovými pružinami čo zabezpečuje pohodlné sedenie. CADIZ je celočalúnená, preto je vhodná aj do priestoru, kde vynikne a stane sa dominantným kusom nábytku. Táto nadčasová sedačka CADIZ je ideálna do modernejších priestorov je postavená na kvalitných drevených nožičkách.
V ponuke CADIZ je viacero typov rohových sedačiek, pohovky, kreslo aj taburetka.
Materiál: Látka / Ekokoža
Farebné prevedenie:
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Rozmer: (ŠxHxV)
- sedacia súprava 1 - 244 x 175 x 85 (102) cm,
- plocha na spanie - 182 x 124 cm
- sedacia súprava 2 - 258 x 325 x 85 (102) cm,
- plocha na spanie - 237 x 121 cm
- sedacia súprava 3 - 258 x 258 x 85 (102) cm,
- plocha na spanie - 182 x 124 cm
Cena sedacej súpravy sa mení v závislosti od Vami zvolenej skupiny látok. Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy uveďte v poznámke pri Vašej objednávke. Uvedené ceny platia pre 1. cenovú skupinu.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Prevedenie | rohová sedačka 1 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Výška | 85/102 cm |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Plocha na spanie | 182x124cm |
| Plocha na spanie | 237x121cm |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |
| Typ | Univerzálna |