Dolmar Sedacia súprava BALTICA Prevedenie: 2-sed
Sedacia súprava BALTICA Ideálna BALTICA má vysoké opierky hlavy pre väčšie pohodlie, vyrobená je z kvalitných materiálov. Sedenie sedacej... Celý popis
Popis
Sedacia súprava BALTICA
Ideálna BALTICA má vysoké opierky hlavy pre väčšie pohodlie, vyrobená je z kvalitných materiálov. Sedenie sedacej súpravy BALTICA je vyplnené kvalitnou PUR penou a vlnovcovými pružinami čo zabezpečuje pohodlné sedenie. Sedacia súprava BALTICA je celočalúnená, preto je vhodná aj do priestoru, kde vynikne a stane sa dominantným kusom nábytku. Táto nadčasová sedačka BALTICA je ideálna do modernejších priestorov je postavená na kvalitných nožičkách.
V ponuke BALTICA je viacero typov rohových sedačiek, pohovky, kresla aj taburetka.
Rozmer: (ŠxHxV)
- pohovka 2 - 169 x 94 x 87 cm
- pohovka 3 - 199 x 94 x 87 cm
- sedacia súprava 1 - 274 x 161 x 87 cm
- sedacia súprava 2 - 268 x 238 x 87 cm
- sedacia súprava 3 - 264 x 209 x 87 cm
Materiál: látka / ekokoža
Farebné prevedenie:
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Uvedené ceny platia pre 1. cenovú skupinu. Cena sedacej súpravy sa mení v závislosti od Vami zvolenej skupiny látok. Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy uveďte v poznámke pri Vašej objednávke.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Prevedenie | 2-sed |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 87 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 160 cm - 170 cm |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Šírka od-do | 270 cm - 280 cm |
| Šírka od-do | 260 cm - 270 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |
| Typ | Univerzálna |