Dolmar Rohová sedacia súprava VENTO 1
Moderná rohová sedacia súprava VENTO 1 ponúka kvalitné spracovanie ekokože v elegantnom farebnom prevedení. Sedacia súprava poskytuje komfort počas celej... Celý popis
Popis
Moderná rohová sedacia súprava VENTO 1 ponúka kvalitné spracovanie ekokože v elegantnom farebnom prevedení. Sedacia súprava poskytuje komfort počas celej doby sedenia, ktoré zabezpečujú polohovateľné záhlavníky. Sedenie tvorí vlnovcová pružina a kvalitná PUR pena, ktoré zabraňujú vysedeniu sedacej súpravy. Sedačka VENTO 1 ponúka veľkorysý úložný priestor i možnosť rozloženia na spaciu plochu o rozmere 200 x 125 cm.
K sedacej súprave VENTO 1 si môžete doobjednať kreslo alebo taburetku (viď súvisiaci tovar).
Materiál: látka/ ekokoža
Farebné prevedenie:
- 1 cenová skupina
- 2 cenová skupina
- 3 cenová skupina
Rozmery: (ŠxVxH): 251 x 80 - 93 x 167 cm
Cena sedacej súpravy sa mení v závislosti od Vami zvolenej skupiny látok. Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy uveďte v poznámke pri Vašej objednávke. Uvedené ceny platia pre 1. cenovú skupinu.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Farebné prevedenie na obrázku Vienna 5, obrázok je iba ilustračný.
Parametre
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Plocha na spanie | 200 x 125 cm |
| Výška | 80 - 93 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 251 cm |
| Farba | Farebná |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |